• 924

    چاپ کتاب

شروع کارها

ﺷﺮﻭﻉ ﻛﺎﺭﻫﺎ

ﺑﺎ ﻧﺎﻡ ﺧﺪﺍ ﺷﻮﺩ ﺷﺮﻭﻉ ﻫﺮ ﻛﺎﺭﯼ

ﺍﺯ ﺍﻭﺳﺖ ﻫﻤﻪ ﻫﺮ ﺁﻧﭽﻪ ﺩﺭ ﺑﺮ ﺩﺍﺭﯼ

ﺑﺎﺷﺪ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﺑﻪ ﯾﺎﺩﺕ ﺍﯼ ﺟﺎﻥ ﻭ ﺩﻟﻢ

ﺍﻭ ﺭﺍ ﺗﻮ ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺍﺯ ﺍﻭ ﻓﻘﻂ جو ﯾﺎﺭﯼ

                                     شاعر حسین وش

 


چاپ کتاب

چاپ کتاب ارزانتر از همه جا

سلام و عرض ادب خدمت شما فرهیخته گرامی ( لطفا این قسمت را مطالعه بفرمایید)

انتشارات سخنوران با مجوز رسمی  از وزارت فرهنگ و  ارشاد اسلامی به شماره ثبت ۹۱۸۹ و چاپ بالغ بر هزاران عنوان کتاب تجربیات ارزشمند خود را در این زمینه در اختیار عزیزانی که می خواهند آثار خود را   به کتاب تبدیل کنند قرار می دهد. شما با مطالعه مطالب این سایت اطلاعات کاملی در زمینه چاپ کتابتان کسب کنید.

 

قابل توجه نویسندگان گرامی: ما کتابهای شما را با کمترین هزینه ممکن برایتان چاپ خواهیم کرد برای اثبات این گفته ی ما شما می‌توانید از  انتشارات مختلف در سراسر ایران استعلام قیمت بگیرید.

 

* نکته: اگر وقت کمی دارید و می خواهید خلاصه ای از روند چاپ کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، و نحوه ی قرارداد و بقیه ی مراحل چاپ کتاب دارید بهتر است در قسمت بالا روی سه کادر دایره ای کلیک کنید تا با جزئیات کار و فرایند چاپ کتاب بیشتر اشنا شوید.
* در صورت نیاز به هر گونه مشاوره در زمینه چاپ کتاب، استخراج کتاب از پایان نامه، نگارش کتاب، صفحه ارایی کتاب و … میتوانید از راه های زیر با ما ارتباط برقرار کنید

آدرس دفتر انتشارات: تهران – خیابان کارگر شمالی- بعد از خیابان ادوارد برون – پلاک ۱۴۰۷
( لطفا قبل از حضور در دفتر انتشارات از طریق تماس تلفنی با شماره زیر با ما هماهنگ کنید – حضور شما در انتشارات مایه افتخار ماست)

شماره تماس:   ۰۹۱۸۳۷۷۵۳۳۴    حسین وش
پست الکترونیک ( ایمیل ) :

hoseinvash@yahoo.com
hoseinvash@gmail.com

چاپ کتاب

طراحی سایت : رنگین وب